Gertrud Wurmová má chuť

Toto ste zatiaľ ešte nemohli vedieť, no Gertrud Wurmová zbiera nálepky. (A to aj nálepky z banánov a iného ovocia.) Odkladá si dokonca aj lístky z divadla, kina a koncertov, ktoré si potom lepí do kroniky a dopĺňa ich krasopisne písanými spomienkami.

Gertrud Wurmová je typologicky melancholická žena, ktorá rada spomína. Napríklad aj na to, ako bola v kine s Iksom Ypsilonom. Bol to Vinterbergov Chlast s Madsom Mikkelsenom v hlavnej úlohe. Aký nádherný septembrový deň!

Vtedy však Gertrud ešte netušila, že jej milovaný to má rozpracované aj s ďalšou „láskou“, ktorá sa už onedlho mala stať jeho „zmyslom života“.

Viac o Gertrudiných peripetiách s Iksom Ypsilonom sa dočítate už onedlho v e-booku Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v jeho zárodku.

E-kniha Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku, Copyright © Marti Strak, 2022; Slovak Edition © Mladé topole, 2022; ISBN 978-80-99974-15-0. E-kniha sa venuje odhaľovaniu a pomenovaniu výstražných signálov možnej patológie vzťahu a to hneď v jeho počiatočnom štádiu.

 

V tejto chvíli má však Gertrud na mysli chute do života a má chuť rozdávať dobrú náladu a drobné prekvapenia v podobe brošní.

Vyberte si {ZDARMA} z jedinečnej kolekcie brošní Gertrud Wurmovej Chute do života:

1. Chuťový pohárik – červená bodka I
2. Netoxická zelená bodka
3. Lahodnosť v neóne
4. Okrová jednohubka
5. Okrová dvojbodka
6. Červený marcipán – biela bodka
7. Chuťový pohárik – zelená bodka I
8. Chuťový pohárik – farebná trojbodka
9. Chuťový pohárik – žltá bodka
10. Chuťový pohárik – zelená bodka mini
11. Chuťový pohárik – zelená trojbodka mini
12. Netoxická žltá bodka
13. Žltá bodka na červenej
14. Chuťový pohárik – červená bodka II
15. Zelené prekvapenie na červenej
16. Chuťový pohárik – zelená bodka II

(Všetky brošne už medzičasom našli svoje majiteľky, takže aktuálne nie sú dostupné.)

Vstúpte do sveta Gertrud Wurmovej

error: Content is protected !!