Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej

NOVINKA

Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

Váš online darček ZDARMA

Venuje sa odhaľovaniu
a pomenovaniu výstražných signálov možnej patológie vzťahu,
a to hneď v počiatočnom štádiu.

Marti Strak: Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku
Copyright © Marti Strak, 2022; Slovak Edition © Mladé topole, 2022; ISBN 978-80-99974-15-0.

Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej je pilotnou časťou lifestylového online projektu pre ženy Príbehy a peripetie Gertrud Wurmovej, ktorý čitateľkám prináša zábavu a odľahčenie od stresov každodennosti a to aj vo forme krátkych online „náladoviek“ – príbehov zo života Gertrud Wurmovej.

E-kniha ponúka

 • Autentický príbeh (prípadovú štúdiu) o stroskotanom vzťahu Gertrud Wurmovej a Iksa Ypsilona, ktorý vniesol do Gertrudinho života nevídaný stres a zmätok a negatívne ovplyvnil Gertrudinu psychickú rovnováhu a životný balans.
 • V skratke pomenúva povahu čudného vzťahu od počiatku poznačeného dvojznačnosťou.
 • Pomenúva zjavné (hlavnou hrdinkou intuitívne pociťované) varovné signály priam hmatateľnej disfunkčnosti a následnej toxicity novo sa rozvíjajúceho partnerstva.
 • Prináša zoznam konkrétnych (žiaľ, najmä tých nepríjemných) pocitov Gertrud Wurmovej, ktoré súvisia s nesúrodým a dvojznačným škodlivým správaním Iksa Ypsilona.
 • Ponúka náčrt odpovedí na otázku, prečo Gertrud nedbala na varovné signály a nevycúvala zo vzťahu omnoho skôr.
 • Prináša niekoľko bonusových písomných cvičení, ako zostať pevne zakorenená vo svojej pravde a nedať sa ovplyvniť chorobnými projekciami partnera.
Urobte si pohodu. Čítajte, prezerajte, listujte v mobile – svet Gertrud Wurmovej je pre vás naporúdzi kedykoľvek.

Malá ochutnávka z 89-stranovej e-knihy

Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

Čo budete po prečítaní e-knihy vedieť?

 • Možno sa práve vďaka tejto e-knihe uistíte, že nadišiel čas vzdať sa toxického vzťahu s mužom, ktorý z rôznych príčin, pomenovaných v e-knihe, nie je schopný vašu náklonnosť opätovať.
 • V skratke sa dozviete, čo sú sebaochranné stratégie, ktoré sa dajú natrénovať a postupne zapájať do praxe.
 • E-kniha vám predstaví publikáciu uznávanej americkej psychoterapeutky, venujúcej sa pomoci ženám, ktoré sa ocitli po rozchode s partnerom, Rhondy Findling Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním sa vo veku technológií z vydavateľstva Mladé topole. Budete mať možnosť bezplatne si stiahnuť ukážku z tejto knižnej publikácie.
 • Vstúpite do sveta Gertrud Wurmovej, ktorá sa stane vašou inšpiráciou, priateľkou a sprievodkyňou na jedinečnej ceste návratu k sebe samej.
 • Do vašej digitálnej kolekcie online produktov pribudne krásna a hodnotná e-kniha s nádhernými ilustráciami britského maliara Johna Williama Godwarda a autorskými grafickými kolážami a ilustráciami súčasnej umelkyne a ilustrátorky Michaely Šálovej.

Ohlasy

„Páči sa mi, že Gertrud vypĺňa chýbajúci priestor na online platformách svojou každodennosťou, ktorá nám dovolí spoznať ženu so všetkým, čo k nej patrí: s myšlienkami, s náladami, so špecifickými chuťami, intimitu nevynímajúc. Práve tu môžeme vidieť a zažiť otvorenosť, ba aj skutočne horúce momenty, ktoré pošteklia nielen ženy. Myslím si, že zaujímavé, priam odporúčané čítanie to môže byť aj pre mužov. Ako terapeutka by som – práve aj mužom – odporúčala nahliadnuť do sveta Gertrud Wurmovej. Myslím, že nebudú sklamaní.“
Adriana Lackó
terapeutka
„Gertrud Wurmová je silná žena, ktorá našla spôsob, ako sa vrátiť na cestu k sebe samej, k svojej vlastnej podstate, začala vnímať svoje potreby a načúvať im. Gertrud sa neuspokojí s riešením voľby partnerstva za každú cenu a volí si možnosť slobody. Nie je osamelá „stará dievka“, práve naopak. Našla spôsob, ako byť v jednote a mieri sama so sebou. Páči sa mi tento online lifestylový projekt pre ženy. Niečo ako Sex v meste, ale oveľa lepšie! 🙂 Gertrud držím palce.“
Daniela Zhang Cziráková
sinologička a prekladateľka
„Páči sa mi celkový koncept online projektu a je mi sympatická najmä jeho hlavná hrdinka Gertrud Wurmová. Myslím si, že projekt nielenže poskytuje čitateľkám inteligentnú zábavu, ale aj komunikuje mnohé dôležité témy, napríklad včasné rozpoznanie varovných signálov možného disfunkčného vzťahu. Projekt je skvelý aj preto, lebo motivuje ženy rozvíjať a kultivovať sebaobranné schopnosti.“
Mária Špiriaková
PR manažérka o. z. Mladé topole
„Mám radosť, že tu vzniká ,klub globálneho sesterstvaʻ. Online svet a virtuálny priestor pre ženy (ale aj mužov, ktorých tento svet zaujíma). Platforma o každodennosti žien, do ktorej patrí (aj) menštruácia, predmenštruačný syndróm, ale aj celkom iné a oveľa komplexnejšie prežívanie intimity. Toto všetko podané v podobe inšpiratívnych textov a ,náladoviekʻ Gertrud Wurmovej. Teším sa na všetko, čo mi Gertrud a virtuálne priateľstvo s ňou prinesie.“
Michaela Šálová
Michaela Šálová
ilustrátorka a grafická diizajnérka
Čo sa mi na knihe páči je ľahkosť a nadhľad autorky, súčasne otvorenosť s akou priznáva, že mala ružové okuliare (tie nosievam aj ja🙈). Myslím si, že Ypsilon sa s Gertrud iba zahrával, keď ju nalákal na dokonalú predstavu o spoločnom zdieľaní zvyšku života.
woman-Dana Tentis-Pixabay
Nina Holičová
čitateľka
Stiahnite si darček pre vás a vstúpte do sveta Gertrud Wurmovej.
Marti Strak: Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

Tím Gertrud Wurmovej

Martina Straková

Autorka kreatívnej idey, koncepcie a textov projektu, ako aj výberu kľúčovej ilustrácie hlavnej hrdinky Gertrud Wurmovej od J. W. Godwarda.

Michaela Šálová

Michaela Šálová

Autorka strategickej grafickej koláže Gertrud Wurmovej, jej variácií a ostatných grafických komponentov projektu.

John William Godward

John William Godward

Autor centrálnej ilustrácie hlavnej hrdinky Gertrud Wurmovej. Online projekt je zároveň oživením jeho pamiatky.

Slávka Mladá

Slávka Mladá

Jazyková redakcia. Expertka na pravopis a štylistiku, súčasť stabilného tímu Gerdrud Wurmovej. Ak ste si mysleli, že slovné spojenie vidíme sa zajtra je v poriadku, ste na omyle. Je to totálny prešľap. Správne sa totiž povie uvidíme sa zajtra.

Rhonda Findling

Renomovaná americká psychoterapeutka a odborníčka na vzťahy s vyše dvadsaťročnou praxou. V súčasnosti vedie medzinárodnú súkromnú ordináciu so zameraním na psychoterapiu. Prostredníctvom telefonických konzultácií na diaľku sa stará o klientov žijúcich napríklad v Turecku, Spojenom kráľovstve, vo Francúzsku, v Číne, Írsku, Japonsku, Afrike, Austrálii, Kanade či na Bermudách.

Ing. arch. Marta Straková,

architektonický návrh domu Gertrud Wurmovej.

JUDr. Valerián Costa,

právne služby.

Mačka Kleopatra súčasť tímu a rodiny Gertrud Wurmovej

Mačka Kleo,

plným menom Kleopatra, je mačka šmajchlovačka, ktorá dokonale splýva s okolím a je magnetom pozitívnych vibrácií v zmysle filozofie feng šuej.

Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

 • Zoznámte sa s Gertrud Wurmovou.
 • Založte si denník a rozpíšte sa o svojich pocitoch.
 • Napíšte list, v ktorom všetko poviete a zo všetkého sa vypíšete.
 • Všetko uložíte na bezpečné stránky svojho denníka.
 • Vstúpte do farebného sveta Gertrud Wurmovej a staňte sa súčasťou globálneho sesterstva.
 • E-kniha je darčekom pre vás a je dostupná online na stiahnutie zdarma.
Marti Strak: Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

Váš online darček ZDARMA na jeden klik

E-kniha vychádza vo vydavateľstve Mladé topole,

ktoré spája ľudí s kreatívnym duchom, so slobodným a otvoreným myslením, ľudí hľadajúcich priestor na sebarealizáciu, ktorým nie je ľahostajné ich okolie a životné prostredie.

Iks Ypsilon grafika a dizajn Michaela Šálová

Iks Ypsilon

Ten, ktorý extrémne veľa cvičí...

Svet Gertrud Wurmovej na Facebooku

Oficiálna stránka projektu na sociálnej sieti FB.

Gertrud Wurmová

Náladovky Gertrud Wurmovej

Ochutnávky zo sveta G. W.

Ďalšie príspevky na tému vzťahy

Marti Strak: Prípadová štúdia Gertrud Wurmovej alebo Ako odhaliť toxický vzťah hneď v zárodku

Podklady pre novinárov

Tlačová správa, ukážka z e-knihy na stiahnutie, obrazový materiál.

PRIPRAVUJEME

Manuál Gertrud Wurmovej Ako prestať myslieť na bývalého partnera
Manuál Gertrud Wurmovej ako prestať myslieť na bývalého partnera. Praktický manuál (rady, techniky a stratégie) odpútania sa od bývalého partnera.
Gertrud Wurmová a PMS. Niečo o náhlych zmenách nálad a nečakaných atakoch smútku Gertrud Wurmovej pred menštruáciou {niekedy aj počas nej}.

::: Online kurz tvorivého písania :::

Gertrud Wurmová píše Iksovi Ypsilonovi list na rozlúčku. Online kurz tvorivého písania pre verejnosť alebo Ako písaním uľaviť duši a zažiť transformačný pocit katarzie.
Gertrud Wurmová píše Iksovi Ypsilonovi list na rozlúčku. Online kurz tvorivého písania alebo Ako písaním uľaviť duši a zažiť transformačný pocit katarzie. ISBN 978-80-99974-16-7.
error: Content is protected !!