Vôňa mandľového krému a oporný skelet Gertrud Wurmovej

Gertrud Wurmová by svoj dnešný exkurz chcela venovať dôvernej, prívetivej vôni mandľového krému, ktorý nielen upokojuje pokožku, ale tou nezameniteľnou vôňou zároveň pôsobí harmonizačne na psyché.

Na tomto mieste treba zdôrazniť, že čuch je asi najlepšie vyvinutým zmyslom Gertrud Wurmovej, ktorá dokáže konkrétneho človeka bez problémov zavetriť, hoc by bol aj na míle vzdialený. Gertrud má rovnako dobre vyvinutú aj čuchovú pamäť, a preto sa jej s mnohými konkrétnymi udalosťami v jej živote spájajú konkrétne vône.

A, žiaľ, čo čert nechcel, bola to aj omamná a jedinečná vôňa Iksa Ypsilona, ktorá Gertrud vášnivo pritiahla ako svetlo nočného motýľa. A keď už bola pohroma na svete, neostávalo Gertrud v záujme zachovania vlastnej príčetnosti nič iné, iba z toxického vzťahu s Iksom Ypsilonom vykľučkovať.

V ťaživých chvíľach odpútavania sa od škodlivého vplyvu Iksa Ypsilona pomáhala Gertrud jej rodina, priateľky a priatelia a potom ešte vôňa mandľového krému – oporný skelet Gertrud Wurmovej.

Mandľový krém overenej receptúry je zložený z tých najkvalitnejších ingrediencií a Gertrud ho používa pravidelne. Je vyrábaný na Slovensku, má dlhoročnú tradíciu a je kozmetickou súčasťou Gertrudinej každodennej starostlivosti o pleť a dekolt. Spravidla nikdy jej nechýba v kabelke!

Mandľová vôňa krému pripomína Gertrud detstvo, časy strávené u babinky a deduška (presne takto ich Gertrud volala). Dodnes má v pamäti aj ich starožitný luster v obývačke a upokojujúca, harmonizačná vôňa mandľového krému iba prehlbuje Gertrudine spomienky, z ktorých čerpá dodnes a ktoré jej práve v ťaživých chvíľach umožňujú nadýchnuť sa…

Aj vy máte svoju obľúbenú vôňu, ktorá vás inšpiruje a navodzuje príjemné spomienky?

Vstúpte do sveta Gertrud Wurmovej

error: Content is protected !!